درباره ما و گروه هنری راهبانی

درباره ما و گروه هنری راهبانی
جعبه معرق لاکچری که از محصولات ویژه وخاص ما میباشد که با هنر مندی خاصی معرق ومخمل کاری ونقاشی شده وبرای مصارف مختلف عرضه میشود
  • دیروز

    ما از سال 1374شروع به کار کردیم و کوله باری از تجربیات متنوع و انواع تکنیکهای ساخت را آموخته وبه پرسنل مستقیم وغیر مستقیم مان آموخته ایم.
  • امروز

    به اینجا رسیدیم که میتوانیم با قدرت واطمینان سفارشهای شما را در هر حد از ظرافت وطراحی را قبول وتا مرحله نمونه زنی وقبول سفارهای جزئی وعمده از شما عزیزان داشته باشیم.
  • فردا

    گروه هنری راهبانی افقی روشن را برای مجموعه هنری وپرسنل خود، دیده وبرای تحقق (هنر نزد ایرانیان است وبس) با تمام انرژی و با انگیزه بالا تلاش مینماید از شما عزیزان هنر دوست وهمراه تقاضا داریم که انتقادات سازنده خود را از راههای ارتباطی ما به گوش مدیران برسانید. پیشاپیش از شمامتشکریم...
  • ما میتوانیم برای ما یک ادعا نیست!!!!!!

گروه هنری راهبانی با پشتوانه ربع قرن تجربه درزمینه تولید وعرضه محصولها وسفارش های مرتبط با هنر وآمیختن انواع هنرها با هم و حول محور چوب برآن شدیم

تا خدماتی دیگر برای هنردوستان و هموطنان بیافرینیم و دراین مسیر یاری و نظرهای ارزنده و پیش برنده شما عزیزان را می طلبیم.

این مجموعه با ایدئولوژِی یکبار برای همیشه که خود حاصل استحکام و همچنین کاربردی بودن را تداعی می کند آغاز بکار نموده است.

چیزی که درتمامی محصولهای ما دیده می شود عبارت است ازکاربردی بودن، زیبایی، ترکیب با دیگر هنرها و سفارشهای درمسیر تولید می باشد.

در این دسته از محصولات شما میتوانید آنچه باعث میشود یک حال خوب وآرامش بخش پیدا کنید را می یابید

در این محصولات که گاها ساده و گاها پرکار میباشد از شکل دادن های مختلف چوب توانستیم محصولاتی دوست داشتنی برایتان بسازیم

بدیهی است که  این گروه هنری با پشتوانه چندین وچند ساله وهمچنین با استفاده از تجربیات منحصر بفرد مدیریت محترم گروه جناب استاد راهبانی توانسته این جرات را پیدا کند که هر آنچه شما بخواهید میتوانیم برایتان تولید کنیم..

در مجموعه هنری راهبانی تمامی تجهیزات برای ساخت وطراحی سازه های جدید تا قدیم برای سفارش شما فراهم است.

میتوانید از 350 محصول عرضه شده در فروشگاه خرید کنید و از آن استفاده کنید وآرامش را به خود هدیه کنید